Praktinių atvejų aptarimai dirbant su smurtu artimoje aplinkoje

Kam skirta

specialistams, tiesiogiai dirbantiems su pagalbos teikimu nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje

Mokymų trukmė:

6 ak. val.

Mokymus veda:

Roberta Pauliuščenkaitė, Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Mokymuose gilinamasi į smurto artimoje aplinkoje reiškinio teorinius ir praktinius aspektus, išryškinant bendradarbiavimo svarbą, formas, organizuojant ir vykdant apsaugą, pagalbą ir prevenciją smurto artimoje aplinkoje srityje; institucijų kompetencijas ir ribas, koordinuoto bendradarbiavimo, veikimo principus; specialistų motyvacijos palaikymo ištekliai ir „perdegimo“ prevencija. Užsiėmimų metu yra analizuojami praktiniai specialistų pateikti atvejai, susiję su smurtu artimoje aplinkoje. Viename užsiėmime gali dalyvauti ne daugiau nei 7 – 8 asmenys, siekiant sukurti saugią erdvę, kurioje kiekvienas dalyvis galėtų atvirai ir laisvai dalintis asmenine patirtimi, dirbant smurto artimoje aplinkoje pagalbos ir prevencijos srityje.

Mokymų vedėjai

Psichologė, lektorė, Pagalbos moterims linijos programos Vilniuje vadovė. Moterų informacijos centre dirba nuo 2017 m. Pagalbos moterims linijos veikloje dalyvauja nuo 2015 m., pradžioje buvo savanorė, o nuo 2018 m., Moterų informacijos centrui pradėjus vykdyti Pagalbos moterims linijos programą, šiai programai centre vadovauja.

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Pagrindinis programos tikslas – kibernetinio smurto prevencija. Dalyvių įgalinimas supažindinant su jų teisėmis, galima pagalba, platformų saugos funkcijomis suteiks daugiau pasitikėjimo, padedant sau ir kitiems apsisaugoti nuo kibernetinio smurto atakų.
Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.