< Grįžti į visus mokymus

Smurtas, priekabiavimas ir persekiojimas internete

Kam skirta

įvadinis kursas specialistams, dirbantiems su smurto artimoje aplinkoje problema, arba šviečiamojo pobūdžio kursas ne specialistams.

Mokymų trukmė:

8 ak. val.

Mokymus veda:

Jurgita Pečiūrienė, Ieva Purvaneckaitė

Apie mokymus

Pagrindinis programos tikslas – kibernetinio smurto prevencija. Dalyvių įgalinimas supažindinant su jų teisėmis, galima pagalba, platformų saugos funkcijomis suteiks daugiau pasitikėjimo, padedant sau ir kitiems apsisaugoti nuo kibernetinio smurto atakų. Mokymų metu pateikiama teorinė ir praktinė medžiaga, kuri išbandoma mokymų metu.

Mokymų vedėjai

Komunikacijos specialistė dirbanti lyčių lygybės bei smurto artimoje aplinkoje srityje. Vykdo komunikaciją socialiniuose tinkluose, rašo ir įgyvendina nacionalinius bei taprtautinius projektus, organizuoja ir veda mokymus.

Sociologė, lyčių lygybės ir smurto lyties pagrindu ekspertė. Lyčių lygybės srityje dirba nuo 1994 m., daugiau nei 10 metų vadovavo Europos lyčių lygybės instituto Smurto lyties pagrindu programai ir komandai. Turi 20 metų mokymų ir dėstymo bei mentorystės patirtį.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.