< Grįžti į visus mokymus

Prekyba žmonėmis

Kam skirta

Siūlome Valstybinių įstaigų darbuotojams ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams mokymus apie Prekybą žmonėmis.

Mokymų trukmė:

1 ak. val. - 8 ak. val.

Mokymus veda:

Mindaugas Baranauskas

Apie mokymus

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą. Mokymai apimtų temas: 1. Prekybos žmonėmis sąvoka ir formos, nusikalstamos veikos požymių atpažinimas. Požymiai, iš kurių galima atpažinti potencialias prekybos žmonėmis aukas; 2. Prekybos žmonėmis atvejo identifikavimo, perdavimo, nagrinėjimo bei pagalbos inicijavimo ir teikimo algoritmas; 3. Užsienio šalių geroji patirtis. Įvairių institucijų specialistų bendradarbiavimas vykdant prekybos žmonėmis prevenciją; 4. Pagalbos prekybos žmonėmis aukai poreikio vertinimas ir teikimas (institucijos teikiančios pagalbą). Praktinės užduotys sudarys ne mažiau nei 50 proc., mokymų laiko.

Mokymų vedėjai

Mindaugas Baranauskas, turintis daugiau kaip 25 metų darbo patirtį policijos sistemoje, o nuo 2014 m. vykdo pedagoginę veiklą, šiuo metu dirba Lietuvos policijos mokykloje ir yra M. Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos  lektorius. Per paskutinius 5 metus lektorius vedė mokymus daugiau kaip  500 akad. val., įvairių institucijų atstovams temomis, susijusiomis su Prekyba žmonėmis.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.
Mokymų metu analizuojama Lietuvos gyventojų vertybinių nuostatų į lyčių vaidmenis, šeimą, vaikų auginimą, darbą bei kitus su lyčių lygybe susijusius reiškinius bei jų elgesio kaita Nepriklausomybės laikotarpiu.