< Grįžti į visus mokymus

Ribų brėžimas ir žalingų santykių atpažinimas

Kam skirta

mokymai skirti moksleiviams ir jaunimui, kurie siekia geriau pažinti save, išmokti atpažinti žalingus santykius, plėsti žinias apie asmenines ribas ir jų svarbą asmens gyvenime bei santykių kūrime. O taip pat jie bus naudingi ir jaunimo darbuotojams, kurie ieško būdų ir naujų įrankių, kaip kalbėti su jaunimu svarbiomis, bet nelengvomis temomis.

Mokymų trukmė:

4-6 Akademinės valandos

Mokymus veda:

Rugilė Zmitrevičiūtė, Evelina Berlinskaitė

Apie mokymus

Asmeninės ribos leidžia geriau pažinti save ir išgirsti savo poreikius. Pasakyti „ne“ neretai būna sunku, tačiau šis įgūdis ypatingai svarbus, siekiant užtikrinti tiek fizinę, tiek psichologinę žmogaus gerovę. Mokėdami brėžti sveikas ribas, atpažinti nepagarbų ir/ar žeminantį kitų elgesį, ne tik pasirūpinsime savimi, bet ir puoselėsime sveikus bei ugdančius santykius su šeima, draugais ir partneriais. Saugioje ir priimančioje aplinkoje kiekvienas mokymų dalyvis turės galimybę patyrinėti asmenines ribas, įgis praktinių įgūdžių ribų brėžime. Be to, mokymų metu mokysimės atpažinti ir atskirti žalingus santykius, suprasti kaip iš jų išeiti. Mokymai orientuoti į praktinių įgūdžių lavinimą neformalioje aplinkoje. Mokymų tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.

Mokymų vedėjai

dirba smurto artimoje aplinkoje, lyčių lygybės ir žmogaus teisių srityse. Teikia konsultacijas nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims. Dalyvauja projektuose ir edukacijos veikose.

Smurto artimoje aplinkoje/lyčių lygybės/žmogaus teisių ekspertė. Teikia konsultacijas nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims, dalyvauja projektuose, advokacijos, edukacijos veiklose.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Tikslas – vystyti teigiamo savęs vertinimo įgūdžius, stiprinti adekvatų pasitikėjimą savimi, drąsą realizuojant savo potencialą veikloje.