< Grįžti į visus mokymus

Nesąmoningas šališkumas ir jo įtaka

Kam skirta

Mokymai gali būti pritaikyti pagal konkrečios tikslinės grupės poreikius – socialiniams darbuotojams, pedagogams, specialistams, dirbantiems su smurtą patyrusiais asmenimis, ir kitiems.

Mokymų trukmė:

8 ak. val.

Mokymus veda:

Jurgita Pečiūrienė

Apie mokymus

Nesąmoningą savo šališkumą stereotipams (unconscious bias) pastebėti ir atpažinti yra sunkiau nei stereotipus. Tačiau tai įvaldyti būtina, norint informuoti, šviesti, konsultuoti ir dirbti su kitais be stereotipų, išankstinių bei pasąmonėje įsitvirtinusių nuostatų. Mokymai padės geriau taikyti praktikoje lyčių lygybės principus ir praktikas, mažinančias stereotipus ir nelygybę tarp lyčių.

Mokymų vedėjai

Sociologė, lyčių lygybės ir smurto lyties pagrindu ekspertė. Lyčių lygybės srityje dirba nuo 1994 m., daugiau nei 10 metų vadovavo Europos lyčių lygybės instituto Smurto lyties pagrindu programai ir komandai. Turi 20 metų mokymų ir dėstymo bei mentorystės patirtį.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Tikslas – vystyti teigiamo savęs vertinimo įgūdžius, stiprinti adekvatų pasitikėjimą savimi, drąsą realizuojant savo potencialą veikloje.
Tikslas – susipažinti su efektyvaus laiko valdymo principais, išmokti produktyviau panaudoti savo laiką.
Tikslas – mokytis atpažinti emocinio perdegimo sindromo požymius, suprasti, kas skatina emocinį perdegimą, aptarti perdegimo priežastis ir pasekmes, išsiaiškinti, kas padeda emocinį perdegimą įveikti, kokių prevencinių priemonių reikėtų imtis.