< Grįžti į visus mokymus

Komandos svarba vykdant smurto artimoje aplinkoje prevenciją

Kam skirta

specialistams, dirbantiems su smurtą artimoje aplinkoje patyrusiais asmenimis ar vykdantiems smurto artimoje aplinkoje prevenciją.

Mokymų trukmė:

12 ak. val.

Mokymus veda:

Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Tikslas – skatinti su smurtu artimoje aplinkoje dirbančių asmenų bendradarbiavimą, suteikiant žinių ir tobulinant praktinius įgūdžius specialistams dirbti tarpinstitucinėje komandoje ir taikyti įgytas kompetencijas savo darbe, suteikiant apsaugą ir pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, vykdant smurto artimoje aplinkoje prevenciją ir reaguojant į smurto artimoje aplinkoje atvejus. Mokymų metu pateikiama teorinė ir praktinė medžiaga:

Teorija: Smurto artimoje aplinkoje samprata ir rūšys (fizinis, psichologinis, seksualinis, ekonominis) ir jų sąveika. Smurto artimoje aplinkoje dinamika. Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir pasekmės (pasekmės netiesioginėms smurto aukoms). Koordinuoto institucijų darbo teisinis pagrindas ir galimybės. Institucinių pajėgumų stiprinimas. Kompleksinis nukentėjusiųjų poreikių tenkinimas.

Praktika: Praktinės užduotys: situacijos įvertinimas smurtą artimoje aplinkoje patyrusių asmenų apsaugos klausimai, problemos, iššūkiai; Aukos ir smurtautojo profilių ir elgesio analizė. Pagalbos mechanizmai. situacijos analizė, veiksmų plano sudarymas koordinuoto institucijų darbo tikslas ir veikimo principai teikiant pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patiriantiems asmenims; Koordinuoto institucijų darbo modelio, sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemas pristatymas ir analizė tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybės ir iššūkiai.

Mokymų vedėjai

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Tikslas – vystyti teigiamo savęs vertinimo įgūdžius, stiprinti adekvatų pasitikėjimą savimi, drąsą realizuojant savo potencialą veikloje.
Tikslas – susipažinti su efektyvaus laiko valdymo principais, išmokti produktyviau panaudoti savo laiką.
Tikslas – mokytis atpažinti emocinio perdegimo sindromo požymius, suprasti, kas skatina emocinį perdegimą, aptarti perdegimo priežastis ir pasekmes, išsiaiškinti, kas padeda emocinį perdegimą įveikti, kokių prevencinių priemonių reikėtų imtis.