< Grįžti į visus mokymus

Komandos svarba vykdant smurto artimoje aplinkoje prevenciją

Kam skirta

specialistams, dirbantiems su smurtą artimoje aplinkoje patyrusiais asmenimis ar vykdantiems smurto artimoje aplinkoje prevenciją.

Mokymų trukmė:

12 ak. val.

Mokymus veda:

Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Tikslas – skatinti su smurtu artimoje aplinkoje dirbančių asmenų bendradarbiavimą, suteikiant žinių ir tobulinant praktinius įgūdžius specialistams dirbti tarpinstitucinėje komandoje ir taikyti įgytas kompetencijas savo darbe, suteikiant apsaugą ir pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims, vykdant smurto artimoje aplinkoje prevenciją ir reaguojant į smurto artimoje aplinkoje atvejus. Mokymų metu pateikiama teorinė ir praktinė medžiaga:

Teorija: Smurto artimoje aplinkoje samprata ir rūšys (fizinis, psichologinis, seksualinis, ekonominis) ir jų sąveika. Smurto artimoje aplinkoje dinamika. Smurto artimoje aplinkoje priežastys ir pasekmės (pasekmės netiesioginėms smurto aukoms). Koordinuoto institucijų darbo teisinis pagrindas ir galimybės. Institucinių pajėgumų stiprinimas. Kompleksinis nukentėjusiųjų poreikių tenkinimas.

Praktika: Praktinės užduotys: situacijos įvertinimas smurtą artimoje aplinkoje patyrusių asmenų apsaugos klausimai, problemos, iššūkiai; Aukos ir smurtautojo profilių ir elgesio analizė. Pagalbos mechanizmai. situacijos analizė, veiksmų plano sudarymas koordinuoto institucijų darbo tikslas ir veikimo principai teikiant pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patiriantiems asmenims; Koordinuoto institucijų darbo modelio, sprendžiant smurto artimoje aplinkoje problemas pristatymas ir analizė tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybės ir iššūkiai.

Mokymų vedėjai

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.