< Grįžti į visus mokymus

Lyčių lygybė – smurto artimoje aplinkoje ankstyvoji prevencija ir bendradarbiavimo galimybės švietimo sektoriaus darbuotojams

Kam skirta

švietimo sektoriaus darbuotojams (soc. pedagogams, mokytojams, neformalaus ugdymo specialistams ir kt.)

Mokymų trukmė:

8 ak. val.

Mokymus veda:

Virginija Ratiukienė, Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Mokymai supažindina švietimo sektoriaus darbuotojus su lyčių stereotipais, lyčių lygybės ir saugios aplinkos mokykloje svarba, smurto apraiškomis ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos, pagalbos bei bendradarbiavimo teikimo mechanizmais. Mokymų metu per praktinius užsiėmimus ir pateikiamą teorinę informaciją bus pristatyti ir aptarti lyčių stereotipai, smurto rūšys, atpažinimas, reagavimas į smurtą (algoritmai ir bendradarbiavimo galimybės), formuojami įgūdžiai sėkmingai komunikacijai, siekiant saugios aplinkos mokykloje.

Mokymų vedėjai

Socialinė pedagogė – ekspertė, 21 metai pedagoginio darbo patirtis, auditorijos valdymo technika išsiskirianti lektorė.

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymai suteikia žinių apie trauminį poveikį nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, tobulina specialistų turimas kompetencijas tarpinstituciniame bendradarbiavime, stiprina pagalbos teikimą atsižvelgiant į individualius nukentėjusio asmens poreikius.
Mokymai siekia tobulinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, stiprinant profesines ir bendradarbiavimo kompetencijas, dirbant smurto artimoje aplinkoje ir lyčių lygybės srityse.
Mokymuose gilinamasi į smurto artimoje aplinkoje reiškinio teorinius ir praktinius aspektus, išryškinant bendradarbiavimo svarbą, formas, organizuojant ir vykdant apsaugą, pagalbą ir prevenciją smurto artimoje aplinkoje srityje.