< Grįžti į visus mokymus

Smurtas artimoje aplinkoje – ką turi žinoti ir ką gali padaryti tėvai

Kam skirta

Tėvams

Mokymų trukmė:

12 ak. val.

Mokymus veda:

Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Smurto artimoje aplinkoje prevencija, pagalbos teikimas šeimoje esant smurto apraiškoms, suvokimo apie vaiko psichologinę raidą gilinimas. Mokymų metu per praktinius užsiėmimus ir pateikiamą teorinę informaciją aptariama, kas yra smurtas, smurto rūšys, atpažinimas, smurtinio vaikų elgesio apraiškos, kaip patiriamas smurtas veikia tolesnę vaiko psichologinę raidą, kaip atpažinti smurtą patiriantį vaiką, kodėl vaikai nepasakoja apie patiriamą smurtą, ką galime padaryti, kad jaustumėmės saugūs.

Mokymų vedėjai

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.