< Grįžti į visus mokymus

Seksas nėra pareiga: seksualinio smurto formos, prevencijos ir pagalbos priemonių planavimas

Kam skirta

visiems ir visoms, dirbantiems su nuo smurto lyties pagrindu nukenčiančiais asmenimis.

Mokymų trukmė:

8 – 12 ak. val.

Mokymus veda:

Rugilė Butkevičiūtė

Apie mokymus

Tikslas – padėti suprasti seksualinio smurto dinamiką tiek artimoje aplinkoje, tiek už artimos aplinkos ribų. Mokymų metu aptariamas seksualinio smurto paplitimas Lietuvoje, formos ir jų raiška pareikiant konkrečias situacijas, kalbama apie traumines aukos patirtis ir kaip dirbti su nuo seksualinio smurto nukentėjusiu asmeniu, pristatomos sėkmingos seksualinio smurto prevencijos kampanijos ir jų planavimas savivaldos ir nacionaliniu lygmeniu, patariama, ką reikia daryti norint vykdyti seksualinio smurto prevenciją organizacijoje.

Mokymų vedėjai

Smurto artimoje aplinkoje/ lyčių lygybės ekspertė. Nuo 2008 m. teikiu nemokamas teisines konsultacijas asmenims nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje Moterų informacijos centre, nuo 2012 iki 2022 m. Specializuotos kompleksinės pagalbos centre teikė teisines konsultacijas nuo smurto artimoje aplinkoje nukentėjusiems asmenims.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.