< Grįžti į visus mokymus

Priekabiavimas ir persekiojimas internete

Kam skirta

Mokymų programa skirta politikams, žurnalistams ir specialistams, kurie persekiojami dėl savo lyties.

Mokymų trukmė:

8 ak. val.

Mokymus veda:

Jurgita Pečiūrienė

Apie mokymus

Tikslas – mokėti atpažinti psichologinio smurto ir patyčių apraiškas internete, geriau suprasti kaip tai susiję su lyčių nelygybe. Patirtas persekiojimas ir smurtas internete yra nematomas, bet turi gilias pasekmes tai patyrusiems. Dažnai tai atgraso moteris ir mergaites nuo saviraiškos ir dalyvavimo diskusijose socialiniuose tinkluose, o tuo pačiu ir nuo aktyvaus dalyvavimo viešajam gyvenime, politikoje. Pavyzdžiui, kas antra Europos ar nacionalinių parlamentų narė internete yra patyrusi internetinius grasinimus sumušti, išžaginti ar nužudyti, ir net 4 iš 10 žurnalisčių apribojo savo dalyvavimą socialinėje medijoje dėl patirto persekiojimo internete. Mokymai primins pagrindines žmogaus teises ir kaip jos užtikrinamos Lietuvoje, ir supažindins kaip atpažinti persekiojimą ir smurtą internetinėje erdvėje, kaip vykdyti prevenciją. Taip pat informuos kur kreiptis pagalbos ir kaip padėti kitiems.

Mokymų vedėjai

Sociologė, lyčių lygybės ir smurto lyties pagrindu ekspertė. Lyčių lygybės srityje dirba nuo 1994 m., daugiau nei 10 metų vadovavo Europos lyčių lygybės instituto Smurto lyties pagrindu programai ir komandai. Turi 20 metų mokymų ir dėstymo bei mentorystės patirtį.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Tikslas – saves pažinimas, psichoemocinės būsenos, pasitikėjimo savimi, savivertės bei tarpusavio ryšio stiprinimas.
Tikslas – vystyti teigiamo savęs vertinimo įgūdžius, stiprinti adekvatų pasitikėjimą savimi, drąsą realizuojant savo potencialą veikloje.
Tikslas – susipažinti su efektyvaus laiko valdymo principais, išmokti produktyviau panaudoti savo laiką.