< Grįžti į visus mokymus

Lyčių lygybė – visuomenės pažangos variklis

Kam skirta

įvadinis kursas specialistams, dirbantiems su smurto artimoje aplinkoje problema, arba šviečiamojo pobūdžio kursas ne specialistams.

Mokymų trukmė:

Modulinė programa, kuri gali trukti nuo 4 iki 16 ak. val.

Mokymus veda:

Giedrė Purvaneckienė, Jurgita Pečiūrienė

Apie mokymus

Mokymuose pateikiami statistikos, mokslinių bei viešosios nuomonės tyrimų rezultatai, mokslinės bei praktinės literatūros duomenys. Ją sudaro įvadinis modulis “Lyčių lygybės pagrindai“ (lyties samprata, lyčių nelygybės priežastys ir pasekmės, lyčių skirtumai visuomenėje) – 4 ak. val. Prie įvadinės dalies pagal pasirinkimą galima prijungti vieną – tris iš siūlomų modulių (po 4 ak. val.): Lyčių lygybės indeksas, Lietuvos gyventojų vertybinės orientacijos lyčių lygybės atžvilgiu, Lytis ir šeima, Lytis ir politika, Lytis ir smurtas, Lytis ir darbo rinka, Lytis ir švietimas, Lyčių lygybė ES šalyse.

Mokymų vedėjai

Sociologė, lyčių lygybės ir smurto lyties pagrindu ekspertė. Lyčių lygybės srityje dirba nuo 1994 m., daugiau nei 10 metų vadovavo Europos lyčių lygybės instituto Smurto lyties pagrindu programai ir komandai. Turi 20 metų mokymų ir dėstymo bei mentorystės patirtį.

Moterų informacijos centro valdybos pirmininkė, afilijuotoji Vilniaus universiteto mokslininkė. Mokslininkė, visuomenininkė, politikė, lyčių lygybės ekspertė. Dalyvauja VU moksliniuose ir nevyriausybinių organizacijų projektuose. Turi per 30 m mokslinių tyrimų bei dėstymo lyčių lygybės temomis patirtį.

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai

Mokymų tikslas – suteikti žinių apie prekybos žmonėmis problemos mastą, formas, prevencijos galimybes, pagalbos aukoms teikimą.
Tikslas – lavinti praktinius įgūdžius ir gilinti suvokimą apie asmenines ribas, sutikimo svarbą ir žalingų santykių poveikį.
Tikslas – padėti bendruomenės nariams ir darbuotojams atpažinti neapykantos kalbą tam, kad būtų galima mažinti jos apraiškas ir kurti saugią aplinką.