< Grįžti į visus mokymus

Bendradarbiavimo galimybės ir mechanizmai teikiant apsaugą ir pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims

Kam skirta

savivaldybės specialistams, atsakingiems ar kuruojantiems lyčių lygybės ir smurto artimoje aplinkoje pagalbos teikimo ir prevencijos vykdymo sektorių.

Mokymų trukmė:

8 - 12 ak. val.

Mokymus veda:

Nomeda Cibarauskienė

Apie mokymus

Mokymai siekia tobulinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, stiprinant profesines ir bendradarbiavimo kompetencijas, dirbant smurto artimoje aplinkoje ir lyčių lygybės srityse. Mokymų metu per praktinius užsiėmimus ir pateikiamą teorinę informaciją bus aptariamas koordinuoto institucijų darbo tikslas ir veikimo principai teikiant pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patiriantiems asmenims; koordinuoto institucijų darbo teisinis pagrindas ir galimybės; kompleksinis nukentėjusiųjų poreikių tenkinimas; tarpinstitucinio bendradarbiavimo teisinis pagrindas; pagalbos ir paslaugų teikimo smurto aukai mechanizmai; tarpinstitucinio bendradarbiavimo galimybės ir iššūkiai.

Mokymų vedėjai

Specializuotos kompleksinės pagalbos centro konsultantė, smurto artimoje aplinkoje ekspertė, kuruojanti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, seminarų, konferencijų pranešėja – lektorė. 1996 - 2018 m. dirbo prevencijos srityje Klaipėdos vėliau Vilniaus apsk. Vyriausiame policijos komisariate (AVPK).

Sudomino? Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime.

Susiję mokymai