Visuomenė jau siūlo labiausiai apdovanojimų vertas žmogaus teisių iniciatyvas

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Vasario 7 d. prasideda septintųjų Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų nominantų atranka. Visuomenė jau gali siūlyti labiausiai 2019 metais įsiminusias žmogaus teisių iniciatyvas.

Žmogaus teisių „Oskarais“ vadinami apdovanojimai teikiami aštuoniose kategorijose. Kiekvienai jų ekspertų komisija atrinks po tris kandidatus, kuriuos vėliau balsuodama internetu vertins visuomenė. Laimėtojai paaiškės susumavus visuomenės ir į antrą posėdį susirinkusių komisijos narių balsus.

Balandžio 9 d., šventinės ceremonijos metu, Valdovų rūmuose laureatai bus apdovanoti už nuopelnus lyčių lygybės, tautų dialogo, LGBT* lygiateisiškumo, amžiaus, negalios, religijų ir įsitikinimų, metų proveržio bei atviros visuomenės puoselėjimo srityse.

Savo favoritus kiekvienoje kategorijoje gali siūlyti visi norintys. Tereikia užpildyti internetinę formą:Lygybe.lt/apdovanojimai/. Iniciatyvas galima nominuoti iki vasario 23 d.

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė įsitikinusi, kad tradiciniai Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai yra puiki paskata džiaugtis Lietuvos gerovę kuriančiais žmonėmis.

„Su komanda ir partneriais organizuodami šią šventę matome, kiek daug mūsų valstybėje yra žmonių, kurie įveikia visas kliūtis bei laužo stereotipus, kurdami draugišką ir atvirą visuomenę“, – sako ji.

Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus 2019 organizuoja Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybakartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu. Šiemet juos remia AB „Swedbank“, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Atviros Lietuvos fondas, Britų taryba, Europos socialinis fondas, UAB „Rimi Lietuva“, AB „Telia Lietuva“. Organizaciniai partneriai – AB „Lietuvos geležinkeliai“.

Ankstesnių apdovanojimų akimirkų galerija: https://we.tl/t-sjR4yRSLnB

Daugiau informacijos:
Izabelė Švaraitė
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Atstovė ryšiams su visuomene
Tel. 8 706 63924
[email protected]

 

Parašykite komentarą