Tarptautinių partnerių grupė sukūrė inovatyvų žaidimą kovai su lyčių stereotipais

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

 

Moterų informacijos centras, siekdamas atkreipti visuomenės dėmesį į smurto lyties pagrindu problemą vaikų ir jaunimo tarpe pristato inovatyvią priemonę – kortų žaidimą „Strateginės reakcijos“. Stalo žaidimą gali žaisti 2-6 žaidėjai (arba 2-6 žaidėjų komandos), jis skirtas jaunimui mokytis bendrauti ir problemas spręsti be neapykantą kurstančios kalbos, vienas kito žeminimo ir diskriminavimo dėl lyties. Žaidimo esmė – atsakas į įvairias situacijas, puolimą, patyčias – susijusias su diskriminacija lyties pagrindu.

Paruošta įgyvendinant projektą “#ŽaiskUžSavoTeises. Inovatyvios strategijos prieš seksizmą ir diskriminaciją”.  Projekto tikslas – mažinti jaunų žmonių neapykantą lyties pagrindu kurstančios kalbos vartojimą, kovoti prieš lyčių stereotipus, diskriminaciją dėl lyties ir smurtą lyties pagrindu, skatinant jų kritinį mąstymą ir aktyvų įsitraukimą į problemų sprendimą.
Projektas „Žaisk už savo teises! Inovatyvios strategijos prieš seksizmą ir diskriminaciją” yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis bei iš dalies finansuojamas Europos Komisijos pagal Erasmus+ programą.

Parašykite komentarą