Tarptautinė kovos su skurdu diena

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Spalio 17 dieną kviečiame dalyvauti 2014 metų rudens „Maisto banko” akcijos atidaryme, kurios metu drauge pažymėsime ir Tarptautinę kovos su skurdu dieną.

Skurdą įveikti galime tik susitelkę visi – socialinės organizacijos, valdžia, verslas ir piliečiai. „Maisto banko“ akcija yra geriausias pavyzdys, kai sutelkę jėgas kartu pasiekiame didelių rezultatų, konkrečiai ir pačiuopiamai palengvinančių nepasiturinčiųjų padėtį.

Labai svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į skurdą – kad skursta niekuo ypatingai iš kitų neišsiskiriančios šeimos – dirbančios, auginančios vaikus. Tiesiog dalis mūsų gauna pernelyg mažas pajamas, kad užtikrintų pagrindinių poreikių tenkinimą.

Todėl susirinkime vienai valandai drauge, parodykime Vilniui ir Lietuvai nusiteikimą įveikti skurdą. Užsiveskime pasikrovę bendra gera energija – ir „Maisto banko” akciją pradėkime griausmingai, kad surinktume dar daugiau maisto nepasiturintiems.

Kviečiame ateiti Jūsų organizacijos aktyvistus, savanorius, darbuotojus, atsivesti ir savo globojamus klientus; pakalbinkime mūsų reikalui neabejingus draugus. Atsineškime puodų, bliūdų, samčių – visko, ką galima būtų barškinti ir sukelti triukšmą, kuriuo kaip kokią Morę iš Lietuvos varysime skurdo šmėklą! Jei turime, atsineškime savo atributiką (vėliavą ar pan.) – parodykime, kad „Maisto banko” akcijoje dalyvauja būrys socialinių organizacijų.

Renginio laikas – spalio 17 d., penktadienis, 11.00-12.00. Vieta – aikštelė priešais parduotuvę “IKI Mindaugas” (Mindaugo g. 25, Vilnius).

PS – lietaus atveju neišsigąskime, organizatoriai visus aprūpins lietpalčiais 😉
Maisto banko informacija 

Parašykite komentarą