Suknelių istorijos – 16 tikrų smurto istorijų

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Lietuvoje kas trečia moteris patiria smurtą, deja, dar tikrai ne visos išdrįso apie tai kalbėti. Psichologinė, seksualinė, ekonominė ir fizinė prievarta – tokia dažna ir taip įaugusi į kraują, kad daugelis jos neatpažįsta ir priima, kaip normalų reiškinį visuomenėje. Šių „16 dienų prieš smurtą prieš moteris“ metu pristatome – 16 tikrų, šokiruojančių ir labai nuoširdžių istorijų, kurias papasakojo smurto artimoje aplinkoje aukos. Kiekvieną dieną nuo pat lapkričio 25d iki gruodžio 10d. skelbsime po vieną istoriją ir kviesime jomis dalintis.

16 dienų kampanija prasideda lapkričio 25-ąją – kovos su smurtu prieš moteris dieną ir baigiasi gruodžio 10-ąją – žmogaus teisių dieną. Šis laikotarpis simboliškai pažymi, jog smurtas prieš moteris yra žmogaus teisių pažeidimas!

Tikimės jog šios istorijos, kuriomis sutiko pasidalinti moterys įkvėps visus netylėti matant smurtą ir drąsiai kreiptis pagalbos jį patyrus.

Pirmosios istorijos čia:

[su_posts posts_per_page=”16″ tax_term=”321″ tax_operator=”0″ order=”desc”]

Pranešk apie smurtą šeimoje – skambink 112.
Patyrei smurtą? Kreipkis į Specializuotos pagalbos centrą. www.lygus.lt/spc

A .psd template for creating continuous Facebook cover photo and profile picture designs for your Business Page or personal timeline. Designed by Adomas Baltagalvis from http://www.adomasbaltagalvis.com

Projektą “Veikime kartu” finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Parašykite komentarą