Startuoja Lygiausios darbovietės 2016 konkursas!

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Kviečiame  Lietuvos įmonių darbuotojus nominuoti savo darbovietę, kaip įstaigą, kurioje vienodos sąlygos dirbti, atsiskleisti, ilsėtis, derinti šeimos ir darbo veiklą suteikiama tiek vyrams, tiek moterims.

Klausimyną galite užpildyti ČIA.

Kodėl verta dalyvauti?
– Pasitikrinkite savo įmonės situaciją;
– Įvertinkite savo darbdavį ir nominuokite jį;
– Prisidėkite prie pozityvios permainos;
– Pretenduokite į šaunų prizą!

Prizai:

  • Dalyviui (anketą užpildžiusiam darbuotojui) –  Pilotavimo pamoka virš Trakų! Pilotuok savo karjerą į aukštumas!
    Darbovietei – Lygiausios darbovietės 2016 titulas
  • Į konkurso dalyviams pateikiamus 12 klausimų atsakyti verta ne tik dėl galimybės iškovoti nugalėtojo vardą. Manome, kad tai puiki proga tiesiog pasitikrinti savo įmonės situaciją, o taip pat paskatinti diskusiją ir galbūt net tam tikrus lyčių lygybę užtikrinančius sprendimus. Tad skaldykime stiklo lubas!

Kodėl šis konkursas reikalingas?

Sutikite, jog darbe kiekvienas turi būti vertinamas pagal savo gebėjimus ir gauti atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų. Regis, tokia paprasta tiesa vis dar yra siekiamybė Lietuvos darbo rinkoje. Diskriminacija dėl lyties sunkiai nustatoma, nes visuomenėje gajūs stereotipai ir dažnai net diskriminuojamasis jos nepastebi. Tačiau statistika rodo, jog moterys Lietuvoje, dirbdamos tą patį darbą, uždirba 14 procentų mažiau nei vyrai, jog jos, siekdamos karjeros, patiria „stiklinių lubų[1]“ efektą, jog, nors ir turėdamos geresnį išsilavinimą užima menkesnes pareigas.

Konkurso dalyviai

Kasmet sulaukiame vis didesnio susidomėjimo konkursu, o į mūsų klausimyną atsako vis daugiau respondentų iš įvairių Lietuvos  miestų. Smagu, kad labai plati atsakiusiųjų geografija – Panevėžys, Vilnius, Kaunas, Mažeikiai, Joniškis, Biržai ir dar daugybė miestų ir miestelių. 2015 metų konkurso klausimyną atsakė 126 respondentai, įvairių darboviečių darbuotojai savo iniciatyva. 2015 m. klausimyną sudarė 24 klausimai.

Pernai konkurso nugalėtoju išrinktas privatus darželis „Vaikystės sodas“. Kaip ir kiekvienais metais konkursas buvo viešinamas per naujienų portalus  ir socialinius tinklus.

„Lygiausios darbovietės konkursą“ organizuoja Moterų informacijos centras.

[su_button url=”http://apklausa.lt/f/-lygiausia-darboviete-2016-gu2m2ph.fullpage” target=”blank” style=”flat” background=”#009072″ size=”8″]Noriu dalyvauti![/su_button]

[1] “Stiklinių lubų efektas” – nematomas, bet neperlaužiamas barjeras, kuris neleidžia moteriai užimti aukštesnių vadovaujančių pareigų, nepriklausomai nuo jos kompetencijos ir darbo rezultatų.

Parašykite komentarą