Prasideda #TolerancijosSavaitė

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Pranešimas spaudai

2021.11.15

 

IEŠKOME BENDRAMINČIŲ

Moterų informacijos centras kartu su partneriais minint lapkričio 16-tą – tarptautinę tolerancijos dieną kviečia švęsti įvairovę!

Šiandiena šalia mūsų kuriasi migrantai, o kaimynų bendruomenė reiškia susirūpinimą, kuris dažnai perauga į kraštutines reakcijas, dažnai nebegirdime artimo. Kol bendruomenės reikalauja aiškumo, pilietinės organizacijos renka šiltus drabužius ir kviečia “išgirsti kitą”.

Terminas „Tolerancija“ taip pat kelia įvairių reakcijų, mes sakome, jog tai tik pirmas žingsnis siekiant tolimesnio dialogo, sugyvenimo šalia ir lygiaverčių santykių tarp įvairiausius požiūrius turinčių žmonių.

Kviečiame ir Jus kartu organizuoti mažą šventę savo bendruomenėse, surenkite  atvirus pokalbius pasikviesdami senuosius ir naujuosius kaimynus, pažinkime kitą!

O #TolerancijosSavaitę kartu mini:

Diversity Development Group, Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė, DARNA-DHARMA- धर्मः, Seyran Ates, Romų visuomenės centras, Gayatri Pariwar – dvasinės praktikos organizacija, Eskedar kavos baras.

Visi renginiai nemokami, dalyvių skaičius ribotas, dalyvavimas tik patvirtinus registraciją.

GPasas- Privalomas!

Renginių ciklą inicijuoja Moterų informacijos centras įgyvendinant projektą #FemResist – moterys prieš islamofobiją, kurį iš dalies remia Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa (2014 – 2020) Turinys atspindi tik autorių požiūrį ir yra jų atsakomybė. Europos Komisija neprisiima jokios atsakomybės už čia esančios informacijos naudojimą. Šventė skirta migrantams, jų šeimoms ir dirbantiems kartu bei bendruomenei, kuri yra atvira migrantams Lietuvoje. Renginio tikslas – atkreipti dėmesį į moterų migrančių padėtį mūsų visuomenėje. Gvildenamos temos: tolerancija, nepakantumas islamofobijai ir ksenofobijai, kitataučiai šalia mūsų, neapykantos problema.

Kviečiame per diskusijas ir meną didinti sąmoningumą ir ugdyti supratimą apie islamo ir kitas kultūras ir visuomenes.

>Skelbiame renginio anonsą socialiniuose tinkluose

WOMEN UNITE AGAISNT ISLAMOFOBIA

Parašykite komentarą