Pagerbta metų verslininkė

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė šiandien  apdovanojo metų verslininkės titulą gavusią UAB „Polivektris“ direktorę Anastasiją Bezborodych.

„Labai džiaugiuosi, kad asocijuotos verslo struktūros turi tradicijas. Asociacija metų verslininkę renka ne pirmus metus. Pieš krizę moterų verslininkių Lietuvoje buvo 31 proc. Po krizės jų sumažėjo ir dabar jų mažiau nei ketvirtadalis. Iki 2020 m. šį skaičių turime padidinti“, – sakė ministrė.

UAB „Polivektris“ – tai viena stambiausių plastiko apdirbimo įmonių Lietuvoje. Nuo 2005 m. UAB „Polivektris“ vadovaujanti Anastasija Bezborodych įvertinta už pasiektus aukštus rezultatus: padidėjo gamybos apimtys, išsiplėtė produkcijos asortimentas, tiekėjams ir pirkėjams sudarytos palankios sąlygos bendradarbiauti. Įmonės pardavimų pajamos 2014 m. išaugo 10 proc. 2013–2014 m. eksporto apimties lyginamasis svoris visuose pardavimuose sudarė daugiau nei 96 proc.

Vadovė didelį dėmesį skiria socialinių ir ekonominių klausimų sprendimui. UAB „Polivektris“ sprendžia ne tik ekonomines, socialines, bet ir ekologines  užduotis, teikia paramą organizacijoms ir fondams visoje Lietuvoje. Anastasijos Bezborodych vadovavimo laikotarpiu įmonė gavo apdovanojimus: „Pasiekimai aplinkosaugai 2005“, inovatyviausia įmonė „Verslo bitės 2012“ nominacijoje „Palankiausias aplinkai procesas/ gamyba“ bei „Metų gaminys iš atliekų 2011“ užimta II vieta. Šiuo metu bendrovė vykdo projektą dėl naujos linijos, kuri gamins špagato lakštus ir plastikines rites, įdiegimo.

Pranešimą parengė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyrius, tel.: (8 5) 266 8191, 266 8122, 266 8166.

Parašykite komentarą