Nemokamos menų dirbtuvės vaikams turintiems negalią

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Fotografijos dirbtuvės, Spalio 27, lapkričio 3, 10 (ketvirtadieniais) 17.30 – 19.00

1 užsiėmimas, Fotografijos dirbtuvės. Supažindinimas su kompozicijos taisyklėmis, dėsniais, apšvietimo sąlygomis ir priemonėmis. Fotografavimas tema: “Kasdienybės grožis”. Mus supančios aplinkos grožis: ritmai, formos spalvos. Fotografavimas Vilniaus senamiestyje ir universiteto aplinkoje. Darbų peržiūra ir aptarimas. Darbų atranka parodai.

2 užsiėmimas, Portreto fotografavimas: “Mano šeima”. Fotografavimo taisyklių aptarimas. Pavyzdžių peržiūra.  Namų darbo paaiškinimas. Savarankiškas darbas namuose. Darbų peržiūra ir aptarimas.

3 užsiėmimas, Mano svajonė. Kūrybinis darbas. Įdėjų kūrimas ir aptarimas. Priemonių, reikalingų fotografavimui aptarimas. Kuo aš norėčiau būti? Ką turėčiau padaryti, kad įgyvendinčiau savo svajonę? Fotografavimo darbai vyks kartu su dėstytojais ir Kūrybinių industrijų fakulteto studentais.

Garsų dirbtuves, Lapkričio 12, 19, 26 (šeštadieniais),  10.30 – 12.00

1 užsiėmimas. Trukmė: 135 min. Pasivaikščiojimas ir garsų įrašymas. Nustatytu maršrutu (netoli VGTU – skverai, parkai, gatvelės) keliaujama ir įrašomi aplinkos garsai (taip pat gali būti fotografuojama).

2 užsiėmimas . Trukmė 70 min. Garsų apdorojimas. Pagal apeitą maršrutą įrašyti garsai (vaizdai) su kataloguojami, suredaguojami kompiuterio pagalba (gali būti ir kaip parodomosios kūrybinės dirbtuvės); sukuriama “kelionė garsu/vaizdu”..

3 užsiėmimas. Trukmė 90 min. Pasiruošimas ir rezultatų demonstacija. Paruošta garsinė (audiovizualinė) instaliacija demonstruojama uždaroje patalpoje. Tarsi virtualiai atkuriama reali kelionė, realios lokacijos, garsiniai (vaizdiniai) pojūčiai.

Dirbtuvės yra nemokamos.

Registruokitės el. paštu: [email protected]

Nurodykite vaiko vardą, pavardę, amžių, negalios tipą, dirbtuvių, kuriose norite dalyvauti, datą ir kontaktinį telefono numerį.

Dirbtuvės vyks VGTU kūrybinių industrijų fakultete (Traku g. 1/Pylimo g. 26, Vilnius)

 

 

Parašykite komentarą