Ministrė A. Pabedinskienė Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos atstovus sveikino su artėjančia profesine švente

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Artėjančios Lietuvos socialinių darbuotojų dienos, minimos rugsėjo 27 d., proga socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė susitiko su Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos atstovais.

Diskusijų metu aptartos socialinio darbo šiandienos aktualijos – socialinių darbuotojų atlyginimų, kvalifikacijos kėlimo, vertybiniai klausimai.

„Susitikome gražia, šventiška Lietuvos socialinių darbuotojų dienos proga, tačiau tai tapo proga išgirsti ir daug racionalių siūlymų bei pastabų“, – sako A. Pabedinskienė.

Pasak ministrės, tai, kad nebijoma atvirai išsakyti pastebėjimų ir siūlymų, džiugina, nes rodo, kad esama partneriais, bendradarbiais ir taip bus lengviau dirbti bei įgyvendinti pokyčius.

A. Pabedinskienė susitikime priminė, kad SADM pavyko pasiekti į 2016 m. biudžetą įtraukti papildomas lėšas socialinių darbuotojų didinimui ir jau kitais metais biudžetinių įstaigų socialinių paslaugų srities darbuotojų atlyginimai vidutiniškai galėtų didėti apie 15 proc. (vidutiniškai apie 70 eurų).

Taip pat aptartas antrus metus ministerijos organizuotas Geriausio socialinio darbuotojo konkursas, skirtas pagerbti socialinius darbuotojus už jų sunkų triūsą ir jiems padėkoti.

Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos atstovai sveikino šią iniciatyvą ir džiaugėsi, kad socialinio darbuotojo veikla vis dažniau paminima viešai ir daugiau žmonių sužino apie šią svarbią, didžiąją visuomenės dalį liečiančią sritį.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Parašykite komentarą