MIC 20 metų jubiliejų įprasmino dovana vaikams – prisidėkite ir Jūs!

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Moterų informacijos centras jau daugiau nei dvidešimt metų kovoja už tai, kad gerėtų moterų padėtis visuomenėje ir kad nei vienas asmuo nebūtų diskriminuojamas.

Daugelis dalykų, kurie prieš tuos 20 metų atrodė neįmanomi, šiandien jau tapo realybe, o šiame žmogaus teisių pagarbos ir lygių galimybių užtikrinimo kelyje prie mūsų prisijungė didžiulis skaičius žmonių ir juos vienijančių organizacijų. Didžiuojamės jais visais ir nuoširdžiai sveikiname visus esamus ir buvusius Moterų informacijos centro darbuotojus, savanorius, vadovus. Esame puikus pavyzdys, kaip idėjos suvienija bendram darbui, o rezultatas tampa vertybe, be kurios, regis, ir gyventi nebūtų įmanoma. Turime ir tokių rezultatų, kuriuos pasiekę, jaučiamės lyg atvėrę visuomenės piktžaizdes. Tuo metu skauda, tačiau tik taip galima išgyti.

Smurtas artimoje aplinkoje  – viena tokių: nuoseklus darbas šioje srityje ne tik atvėrė problemos mąstą, bet ir paskatino ją spręsti valstybiniu lygmeniu. O didėjantis visuomenės nepakantumas smurtui ir problemos suvokimas skatina tikėtis, kad ateis laikas, kai apie smurtą artimoje aplinkoje ir moterį – smurto auką -kalbėsime būtuoju laiku, kaip apie istoriją, kurią privalu žinoti, kad ateityje tai niekada nepasikartotų.

Būtent todėl, įprasminant Moterų informacijos centro jubiliejų, nusprendėme šventei skirtas lėšas skirti Vilniaus Universiteto ligoninės Žalgirio klinikai, kurioje įrengėme vaikų žaidimų kampelį. Į šią, odontologijos paslaugas teikiančią gydymo įstaigą, kreipiasi smurtą patyrusios moterys. Jas, kaip taisyklė, lydi vaikai. Vaikų žaidimų kampelyje jie turės ką veikti, kol mamai bus skiriamas gydymas.

Kviečiame prisijungti prie mūsų iniciatyvos – šiuo metu mūsų su meile įrengtame kampelyje galėtų būti daugiau smagių veiklos priemonių: knygelių, stalo žaidimų, žaislų, piešimo priemonių.

Turite vaikų nenaudojamų žaislų ir norite juos padovanoti? Parašykite laišką [email protected] !

Parašykite komentarą