Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacija kreipiasi į atsakingas institucijas dėl žmogaus teisių pažeidimo

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Balandžio mėn TV3.lt rodė siužetą apie nežmonišką institucijų sprendimą ir pažeistas  neįgaliųjų teisių konvencijos nuostatas, nurodančios, kad vaikas jokiu būdu negali būti atskirtas nuo tėvų dėl savo neįgalumo, dėl vieno ar dėl dviejų tėvų neįgalumo.

Pristatyta situacija, kaip iš jaunos poros buvo atimta ką tik gimusi dukrytė, o šis košmaras trunka jau septynis mėnesius. Pora aiškina, kad iš judviejų vaikas po savaitės atimtas dėl to, kad vaikelio motina yra neįgali, o vyras neturi stabilių pajamų.

Lietuvos moterų teisių įtvirtinimo asociacijos (LMTĮA) narių atsakingi specialistai, kovojantys prieš smurto reiškinio egzistavimą žmonių gyvenime, atsakingai sako NE tokiam Vaiko teisių apsaugos specialistų elgesiui ir reikalauja atsakingų institucijų imtis neatidėliotinų veiksmų, kad šis grubus žmogaus teisių pažeidimas būtų nedelsiant ištaisytas.

Susipažinkite su  LMTĮA paruoštu oficialiu kreipimusi Dėl daugialypės diskriminacijos prieš neįgalią moterį ir vaiko sugrąžinimo šeimai :

[su_document url=”https://www.lygus.lt/wp-content/uploads/2020/05/Dėl-daugialypės-neįgalios-moters-diskriminacijos-1.pdf”]

Parašykite komentarą