Ką atsakė jaunimas

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Kodėl, tavo nuomone, yra sunku būti mergina; Kodėl, tavo nuomone, galėtų būti sunku būti vaikinu? Kas, tavo nuomone, yra smurtas lyties pagrindu, kaip jis pasireiškia? Kokios formos?Kaip dažnai žmonės tavo aplinkoje susiduria su smurtu santykiuose? Kur dažniausiai jie susiduria su smurtu santykiuose?

Toikius ir panašius klausimus M0terų informacijos centro ekspertė Rugilė Butkevičiūtė uždavė jaunuoliams. Štai jų atsakymai:

 

[su_document url=”https://lygus.lt/wp-content/uploads/2022/02/lyciustereotipai-Poster-Landscape-Reward-Chart-Poster-1.pdf”]

Paruošta įgyvendinant projektą “#ŽaiskUžSavoTeises. Inovatyvios strategijos prieš seksizmą ir diskriminaciją”.  Projekto tikslas – mažinti jaunų žmonių neapykantą lyties pagrindu kurstančios kalbos vartojimą, kovoti prieš lyčių stereotipus, diskriminaciją dėl lyties ir smurtą lyties pagrindu, skatinant jų kritinį mąstymą ir aktyvų įsitraukimą į problemų sprendimą.
Projektas „Žaisk už savo teises! Inovatyvios strategijos prieš seksizmą ir diskriminaciją” yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis bei iš dalies finansuojamas Europos Komisijos pagal Erasmus+ programą.

Parašykite komentarą