Jis sakė, kad mane myli!!!

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Tai dar nebuvo vakarėlio, kuriame manęs nespaudė išgerti. Norėtų, kad būčiau labiau atsipalaidavęs ar atsipalaidavus. Ar susiduriat?

Taip, aš esu susidūrus su šituo. Na dažnai tokiam geram vakarėly nebuvau dar, bet yra buvę, kad siūlo išgerti, bet per prievartą vos ne, bet pas mane kadangi yra stiprus charakteris aš vis vien sugebu apsiginti nuo jų tos prievartos ir vis vien negeriu. Bet tikriausiai, nu nežinau, yra čia gal kažkoks požiūris, kad jeigu aš geriu, tai ir tu gerk.

 

O kaip pasireiškia, ką sako dažniausiai, kokiais žodžiais, kaip tas skamba?

 Nu tai ko čia negeri, kas tau čia yra, nežinau net kaip…

 Šiaip mano nuomone, susiję su tokiais atvejais, kai siūlo primygtinai ten, pavyzdžiui, gertai, tai blogiausias dalykas, kuris tiktais gali būti, nes čia yra ne tai, kad prievarta, čia dar ir verčia tau kenkti pačiam sau. Ir iš tikrųjų tai yra nepriimtinas, mano nuomone, elgesys ir to būti negali, nes žmogus turi pasirinkti ar jam atsipalaiduot, ar ne, nes kitų įtaka gali privesti prie visokiausių nu blogų..

 Aš dar galėčiau papildyt, kad jie skaito tai kaip atsipalaidavimą, bet galbūt man tai nėra atsipalaidavimas. Man tai yra prievarta. Man tai gal atsipalaidavimas yra gulėti pliaže prie jūros ir tada skaityti knygą, man tai yra atsipalaidavimas, o gerti alkoholį, kai tau užtemdo smegenis ir tu nieko neprisimeni, ten dažniausiai iki to nueina, tai iš mano pusės nepavadinčiau to atsipalaidavimu.

#KaipAtpažintiSmurtą kampanija yra projekto „Mes saugūs bendruomenėje“, finansuojamos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis, dalis.

Podkastą ruošė MIC eksperčių komanda ir savanorė Emilija.

Parašykite komentarą