ItStopsNow prevencinė akcija Airijos universiteto kieme

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Tai turi sustoti čia ir dabar!

Įsibėgėjo tarptautinis projektas „ESTHE- Ending Sexual Harassment & Violence in Third Level Education“, kurio tikslas – užkirsti kelią seksualiniam priekabiavimui aukštųjų mokyklų aplinkoje bei analizuoti jo priežastis ir padarinius.

Kampanija siekiama kurti nulinės tolerancijos aplinką seksualiniam priekabiavimui ir smurtui mokslo institucijose, supažindinant su kampanijos priemonėmis ir organizuojant mokymo ir politikos formavimo susitikimus studentams ir personalui.

#ItStopsNow kampanija skelbia vaizdo įrašą, skirtą atkreipti dėmesį į seksualinio smurto ir priekabiavimo problemą aukštojo mokslo institucijose.
“Airijos nacionalinė moterų taryba” (NWCI) ir partneriai – Moterų informacijos centras, Lietuva ir Viduržemio jūros lyčių studija institutas, (MIGS) Kipras pristato video klipą ir tęsia kampaniją #ItstopsNow , pabrėždama sisteminę seksualinio smurto ir priekabiavimo problemą, su kuria susiduria studentai ir ragina imtis veiksmų siekiant užtikrinti kiekvieno studento saugumą, lygybę ir pilnavertį dalyvavimą aukštojo mokslo institucijos gyvenime.

Susipažinkite su video klipu, sukurtu Airijos universiteto studentų miestelyje.

Lietuviškus subtitrus pasirinkite paspaudę CC.

#MeeToo #ItStopsNow

It Stops Now | Ending Sexual Harassment and Violence in Third Level Institutions from Piquant on Vimeo.

Projekto puslapis www.itstopsnow.org

Projektą iš dalies remia Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa (2014 – 2020)

Parašykite komentarą