Hermine

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Hermine – 33 metų amžiaus moteris, gyvena Hinzenbache, Austrija. Kaimelyje yra apie 1990 gyventojų ir jis tik už 20 km nuo Hermine gimimo vietos. Ji užaugo Hinzenbache ir šiuo metu dirba įmonėje tik už 150 metrų nuo namų.

Hermine 12 metų mokėsi ir įgijo profesinį išsilavinimą. Ji dirba Efko Frischfrucht & Delikatessen GmbH gamykloje, gaminančioje marinuotus agurkėlius, gurmanų salotas bei  šviežias daržoves. Ji uždirba 1370 Eur už 38,5 valandų darbo savaitę. Jeigu tenka dirbti viršvalandžius, šie yra apmokami, ir jai suteikiama papildomai 15 valandų poilsio.

Efko Frischfrucht & Delikatessen GmbH gamykloje dirba 210 darbuotojų ir papildomai 525 darbuotojai užsienio padaliniuose Vokietijoje, Čekijoje ir Lenkijoje.

Hermine, kartu su savo 14-meèiu sūnumi gyvena 90 m² bute. Ji taip pat gauna lėšų ir vaiko išlaikymui, tad situacija nėra sunki ir Hermine ja patenkinta.

Darbovietėje yra Darbo taryba, kuriai Hermine priklauso. Darbo taryba ir įmonės vadovybė bendradarbiauja sėkmingai.

Darbo sąlygos geros, darbuotojai gali kelti kvalifikaciją, mokytis bei gauna sveikatos priežiūros paslaugas. Darbuotojas gali kreiptis į viršesnį dėl kvalifikacijos kėlimo, ir kartu aptarti galimybes bei temas ir kt. Įmonė taip pat turi gydytoją, kuris pastoviai stebi situaciją ir rūpinasi darbuotojų sveikata bei gerove, siūlo įvairias vakcinas, skiepus už prieinamą kainą bei asmeniškai konsultuoja sveikatos klausimais.

Darbuotojus atstovauja profesinė sąjunga ProGe (Gamybos sektoriaus darbuotojų profesinė sąjunga – tekstilė, maisto, chemijos, metalų pramonė), kuriai priklauso 250000 darbuotojų). ProGe yra IndustriALL narė.

„Aš mėgstu savo darbą, nes čia gera darbinė atmosfera ir darbas yra įdomus“.

FB foro

Parašykite komentarą