Dešimčiai kaimų ir miestelių bus ištarta „Įkvėpk“!

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriai pradeda projektą „Įkvėpk“. Dešimčiai atokių Lietuvos kaimų ir miestelių projekto iniciatoriai atveš žinią, kad pagalbos sulaukti įmanoma, reikia tik ryžto ir drąsos jos paprašyti.

Kiekvienoje aplankytoje gyvenvietėje vyks pusdienio kultūrinė ir šviečiamoji programa. Renginio tikslas – įkvėpti vietos bendruomenę pokyčiams, paskatinti nuo priklausomybių, skurdo ir emocinių bėdų kenčiančius žmones ieškoti pagalbos bei padėti kitiems. Kiekvienas renginio dalyvis galės gauti socialinių darbuotojų, psichologų konsultacijas, bendruomenės problemas aptarti su policijos atstovais.

Tačiau svarbiausias susibūrimų akcentas – sėkmės istorijos. Viena sunkumus įveikusi moteris pradeda dizainerės karjerą, tad visuomenei pristatys pirmąją savo drabužių kolekciją. Modeliai – taip pat moterys, kurios, įveikusios bėdas, sėkmingai iš naujo kabinasi į gyvenimą.

Projekto metu pirmą kartą taip plačiai bus rodomas LRT Radijo žurnalisto Edvardo Kubiliaus, jo kolegų Justinos Gedvilaitės ir Maarten De Lange dokumentinis filmas „Gasčiūnai“, pasakojantis apie Joniškio rajono Gasčiūnų kaimo žmones, kuriančius tokį kaimą, kuriame jiems gera gyventi.

Bendruomenės pokyčius skatinančiuose renginiuose netrūks pramogų. Apsilankiusieji galės dalyvauti fotosesijoje, grožio pamokose, stebėti robotų pasirodymus, vyks vietos verslininkų mugė, savo kūrinius demonstruos vietos menininkai – amatininkai, drožėjai. Meninę programą dovanos vietos kolektyvai ir atlikėjai, mėgėjų teatrai.

Projekto partneriai: Vilniaus miesto krizių centras, Verslo moterų tinklo Vilniaus, Kauno, Šiaulių regionai, Vilniaus ir Kauno Pramonės, prekybos ir amatų rūmai, „Robotikos akademija“, UAB „Grožio ambasadorės“, UAB „Estetika odai“, UAB „Spaudos kontūrai“.

Projektas „Įkvėpk“ atvyks į šias bendruomenes:

Birželio 17 d.  – Šalčininkai, Šalčininkų raj.

Šalčininkai

  • Birželio 24 d. – Kudirkos Naumiestis, Šakių raj.
  • Liepos 1 d. – Tiltagaliai, Panevėžio raj.
  • Liepos 8 d. – Saviečiai, Kėdainių raj.
  • Liepos 15 d. – Jungėnai, Kalvarijos sav.
  • Liepos 22 d. – Antazavė, Zarasų raj.
  • Liepos 29 d. – Joniškis, Molėtų raj.
  • Rugpjūčio 5 d. – Žilpamūšis, Pasvalio raj.
  • Rugpjūčio 12 d. – Usėnai, Šilutės raj.
  • Rugpjūčio 19 d. – Gasčiūnai, Joniškio raj.

Žemėlapis

Daugiau informacijos apie kampaniją interviu su Vilniaus miesto krizių centro direktore Nijole Dirsiene:

Žiūrėti įrašą ČIA

Prisijunkime prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“ bei partnerių vykdomų socialinių projektų.

kampanija

Plačiau: http://uzsaugialietuva.lt/kaip-galiu-padeti

Parašykite komentarą