Aleksandros istorija

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Smurtą patiria kas trečia Lietuvos moteris, tačiau maža dalis nusprendžia su juo nesitaikstyti. Jūsų dėmesiui – tikros, šokiruojančios ir labai nuoširdžios smurto aukų istorijos. Šias istorijas išdrįso papasakoti pačios moterys.
Kviečiame dalintis istorijomis, kartu garsiai pasakyti jog smurtas šeimoje yra netoleruojamas!

Aleksandra

“Jis pasikeitė kai nusprendėme gyventi kartu. Iki to laiko aš maniau, kad jis labai įdomus ir geras vyras, bet deja jo elgesys keitėsi. Aš tikėjausi, kad toks manipuliavimo etapas praeis, bet tik dabar suprantu kokia naivi aš buvau. Nesupratau, jog savos erdvės ir privatumo turėjimas yra būtinas. Nuolatinis naršymas po mano daiktus, klausinėjimas apie tai ką aš veikiu ar darau, žeminimas dėl mano svorio, keiksmažodžiai… Jis pradėdavo mane ignoruoti vos tik išeidavome iš namų, tarsi manęs nė nebūtų šalia jo. Viskas pasikeisdavo, kai jam kažko prireikdavo iš manęs, tada viskas vėl staiga būdavo „gerai“. Galų gale aš užsisklendžiau savyje, prasidėjo depresija, tuo metu net nesusivokiau kas aš iš tikrųjų esu.  Tik pokalbių su šeima ir draugais pagalba aš supratau kas vyksta. Tylėjimas ir slėpimas visko savyje pridarė daug žalos. Pradėjus kalbėtis man palengvėjo, supratau, kad turiu kažkaip keisti situaciją. Palaikoma artimiausių žmonių nusprendžiau skirtis ir niekada daugiau nebeprisiminti šios praeities. Man malonu pasakyti, jog mes išsiskyrėme. Po kurio laiko, kai jis sužinojo apie mano naują draugą, atėjo prašyti antros progos pasitaisyti, sakė jog pasikeitė, net pasipiršo man. Bet aš atsisakiau, nes žinau, jog jo praeities veiksmai gali vėl pasikartoti.”

 

Tikimės jog jos įkvėps jus kreiptis pagalbos ir netylėti jei matote smurtą aplink save.
Pranešk apie smurtą šeimoje – skambink 112.
Patyrei smurtą? Kreipkis į Specializuotos pagalbos centrą. www.lygus.lt/spc 

A .psd template for creating continuous Facebook cover photo and profile picture designs for your Business Page or personal timeline. Designed by Adomas Baltagalvis from http://www.adomasbaltagalvis.com

Projektą “Veikime kartu” finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija