Skirkite 1.2% GPM Moterų informacijos centrui – tapkite mūsų sąjungininkais!

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

2023-aisiais metais Moterų informacijos centras suteiktos pagalbos atvejų skaičius išaugo beveik dvigubai. Akivaizdu, kad pagalbos poreikis auga. Mūsų tikėjimas savo misija – taip pat.

Pagalbos teikimas yra tik dalis mūsų veiklos. Moterų informacijos centro darbuotojos bei savanorės taip pat vykdo visuomenės, jaunimo informavimo projektus, veda mokymus bei edukacines programas, skatina mokėti atpažinti smurtą ir užtikrintai kreiptis pagalbos.

Jeigu ir jums mūsų misija atrodo prasminga, kviečiame skirti 1.2% gyventojų pajamų mokesčio Moterų informacijos centrui. Tapkite mūsų sąjungininkais kovoje prieš smurtą, nes kartu mes galime daugiau!

Dalinamės išsamia instrukcija kaip tą padaryti.

 

Kaip skirti 1.2% GPM mokesčio?

Skirti paramą galima tik elektroniniu būdu ir tai jums užtruks vos kelias minutes.

  1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos ir spustelkite „Prisijungti prie EDS“. EDS nuoroda: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx.

2 Pasirinkite prisijungimo metodą – el. bankininkystę, el. parašą ar VMI suteiktus prisijungimo duomenis – ir prisijungite prie sistemos

3 Prisijungę pasirinkite „Deklaravimas“ (1), po to pasirinkite „Pildyti formą“ (2).

4 Prie „Dažniausiai pildomos formos“ pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

5 Kad pradėtumėte pildyti prašymą, paspauskite ant mėlyno gaublio.

6 Jei naujas langas neatsidaro iš karto, perkraukite  puslapį. Atsidarius naujam langui spauskite „tęsti“ arba „pradėti“, priklausomai nuo to ar šiemet jau pildėte prašymą ar ne.

7 Pradėję pildyti prašymą, (1)  įveskite mūsų pavadinimą – „Moterų informacijos centras“. Taip pat galite naudoti ir mūsų juridinio asmens kodą: 191919014. Pasirinkę mūsų organizaciją, (2) spauskite tęsti.

8 Prie skiriamų procentų (1) įrašykite „1.2“, tuomet  (2) pasirinkite paramos laikotarpį. Skirti GPM galite ir metams ar keliems į priekį, tuomet kitais metais nereikės prašymo pildyti iš naujo. Supildę informaciją, (3) spauskite „išsaugoti“.

9  Atsidarius naujam puslapiui, patvirtinkite, kad suvesti duomenys yra teisingi, tada pasirinkite „formuoti prašymą“.

10 Suformavus prašymą, spauskite „pateikti“.

 

Štai ir viskas – jūs skyrėte 1.2% GPM Moterų informacijos centrui ir tapote mūsų sąjungininku ar sąjungininke kovojant prieš smurtą!

Asociacijos „Moterų informacijos centras“ veiklą taip pat galite paremti pervesdami norimą paramą  į mūsų sąskaitą: LT31 7300 0100 0244 7972.  Mokėjimo paskirtyje nurodykite „parama“.

Dėkojame už jūsų paramą!

 

Parašykite komentarą