Pagalbos moterims linija 2023

Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Moterų informacijos centre nuo 2019 m. veikia linija, skirta teikti psichologinę pagalbą ir emocinę paramą telefonu ir internetu moterims, išgyvenančioms vidinius sunkumus.

Emocinė parama nemokama, anonimiška ir konfidenciali. Telefonu pasiekiama 24/7, į el. laiškus atsakoma ne vėliau kaip per 24 val., o pokalbiai internetu (chat) vyksta kasdien 17-22 val.

Tel. nr.: 8 800 66366 El. p.: [email protected] Pokalbiai internetu: www.pagalbosmoterimslinija.lt

Emocinę paramą „Pagalbos moterims linijoje“ teikia sėkmingai praėję atranką ir maždaug 100 val. trukmės mokymus baigę savanoriai. 2022 m. linijos savanorės atsiliepė į 25 973 skambučių, turėjo 1 094 pokalbius internetu (chat) bei atsakė į 502 elektroninius laiškus. Dažniausios pokalbių telefonu temos: santykiai, vienatvė ir psichikos sutrikimai.

Daugiau informacijos apie savanorystės galimybes pas mus: pagalbosmoterimslinija.lt/savanoryste

Istorija: „Pagalbos moterims linijos“ programa pradėta vykdyti 2004 m. „Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centro“, 2007 m. prisijungė „Kauno moterų linija“, o 2019 m. “Moterų informacijos centras“. Visos trys organizacijos priklauso „Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijai“, vienijančiai Lietuvoje veikiančias emocinės paramos tarnybas (www.klausau.lt).

Daugiau informacijos: www.pagalbosmoterimslinija

Partneriai: Všį „Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras“, asociacija „Kauno moterų linija“.

Pagalbos tarnyba veikia nuo 2021 m. rugsėjo mėn.

Remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija