#SaugūsBendruomenėje

Pasikalbėkime apie tarpusavio lygiaverčius santykius pamokų metu

Paruošėme tris prevencinių informacinių priemonių rinkinius apie smurtą jaunimo romantiniuose santykiuose – nuo to, kokios šios problemos ištakos, iki to, kaip atpažinti pirmąsias „raudonas vėliavėles“.

Šios prevencinės priemonės – tai nemokama metodinė pagalba, kuri pamokų ar kitų užsiėmimų su jaunimu metu padės jums užmegzti aktyvias diskusijas apie nestereotipinius lyčių vaidmenis, smurto formas, galios ir kontrolės taktikas bei bendrai apie santykius.

Metodinės priemonės

Priemonės skirtos: jaunimo darbuotojams, socialiniams pedagogams, švietimo darbuotojams ir kitiems specialistams, dirbantiems su jaunimu nuo 14 metų amžiaus.

Priemones sudaro: 45 minučių pristatymo vizualinė medžiaga ir pamokos planas

Temos:

  • Lyčių stereotipų laužymas;
  • Galios ir kontrolės taktikos jaunimo santykiuose (skirtingos versijos pedagogams ir pareigūnams);
  • Galia ir santykiai.

Šie užsiėmimai įgalins jaunimą kurti konstruktyvius tarpasmeninius santykius, paremtus lyčių lygybe ir tarpusavio pagarba.

Lyčių stereotipų laužymas

Galios ir kontrolės taktikos jaunimo santykiuose (pedagogams)

Galios ir kontrolės taktikos jaunimo santykiuose (pareigūnams)

Galia ir santykiai

Susidomėjote? Susisiekite su mumis!

Informacija apie projektą

Parengta pagal projektą: Mes saugūs bendruomenėje – Lygus. Projektas „Mes saugūs bendruomenėje“ yra finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Projekto veiklos „Smurto artimoje aplinkoje prevenciniai užsiėmimai“ partneriai: Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Lietuvos kurčiųjų draugija